Baterie słoneczne

W budownictwie coraz częściej wyszukuje się alternatywnych rozwiązań na ogrzewanie i zasilanie domków jednorodzinnych oraz pozostałych budynków. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Fotoogniwa i Ekologiczne Systemy Zasilania. W naszym asortymencie pojawiają się wysokiej jakości baterie słoneczne. To wspaniałe urządzenia stanowiące alternatywne źródło ogrzewania i zasilania budynków. Gwarantują to poprzez przemianę energii z promieni słonecznych w prąd elektrycznych.

Baterie słoneczne w Polsce? To się opłaca!baterie_sloneczne_pb

W naszym kraju występuje klimat, w którym zastosowanie takich urządzeń okazuje się dla nas bardzo oszczędne. Korzystamy z nich przez wiele lat, pozyskując darmową energię cieplną i elektryczną. Na ich wykorzystanie można sobie pozwolić niemalże wszędzie. Potrzebny jest im dostęp do niewielkiej ilości światła, co pozwala na stworzenie właściwego napięcia na powierzchni ogniw fotowoltaicznych. Nasze baterie słoneczne cechuje bezawaryjność, jak i bardzo długi okres eksploatacji. Wynika to z braku zastosowania w nich elementów ruchomych, które podlegałyby zużyciu. Kolejną zaletą jest bezobsługowa praca całego systemu. Zachęcamy do zapoznania się z 3 nowoczesnymi systemami w ofercie naszych ogniw fotowoltaicznych w asortymencie:

System On-Grid.

Baterie słoneczne zajmują się produkcją energii elektrycznej dzięki promieniom słonecznym i transportowanie je do sieci każdego budynku. Odbiorniki zajmują się wykorzystywaniem takiej energii na bieżąco. Wszelką nadprodukcję odsprzedajemy do sieci publicznej, co pozwala na zdobycie cennych środków. Natomiast w przypadku spadku produkcji energii jest ona uzupełniana poprzez zakład elektroenergetyczny. To pozwala klientom ograniczyć opłaty za prąd w swoich domach i firmach. Na wszystkie baterie słoneczne PV w systemach On-Grid otrzymujemy 25 lat gwarancji producenta. Dodatkowym wyposażeniem jest inwerter typu On-Grid, który pozwala na zamianę napięcia prądu stałego na zmienny.

System On-Grid z magazynem energii.

Nowoczesne inwertery pozwalają nam na ładowanie akumulatorów. Dzięki temu nasz dom i firma będzie miała dostęp do energii elektrycznej również w momencie przerwy dostawy z sieci publicznej. Dodatkowo pozwala na całkowite uniezależnienie się od dostaw takiej energii elektrycznej z zakładu w okresie wiosenno-letnim.

System Off-Grid.

Autonomiczny system dedykowany do budynków, które nie mają dostępu do sieci publicznej. Polecane dla domków letniskowych, jachtów, wozów campingowych i wielu innych. Służą również do zasilania konkretnych urządzeń, jak: telekomunikacyjne czy drogowe, oświetlenia reklamowe. Taki system można jeszcze podłączyć do turbiny wiatrowej lub spalinowego agregatu prądotwórczego, pozwalający na doładowanie akumulatorów w mniej słoneczne dni. Są to systemy oparte na działaniu najlepszych akumulatorów żelowych z żywotnością do aż 20 lat.

Dopasowujemy baterie słoneczne do wymagań klientów

Dopasujemy baterie słoneczne do Waszych wszelkich potrzeb i oczekiwań! Firma FotoOGniwa i Ekologiczne Systemy Zasilania wysila się w tej branży od wielu lat. Zdobyliśmy doświadczenie, które ma wpływ na niezawodność naszych urządzeń, systemów ogrzewania i zasilania. Wskazują na to pozytywne opinie coraz większej ilości klientów.