Instalator pomp ciepła | Pompa ciepła |Montaż pomp ciepła

Instalator pomp ciepła

Szczegóły oferty

Co możemy Ci zaoferować

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracach monterskich/budowlanych
  • Posiadasz doświadczenie w montażu pomp ciepła – mile widziane
  • Posiadasz uprawnienia F-gaz – mile widziane
  • Posiadasz uprawnienia UDT i/lub SEP E – mile widziane
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne: urządzeń sanitarnych lub elektryczne
  • Jesteś gotowy/a do pracy w terenie
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś sumienny/a i dokładny/a
  • Posiadasz umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

Zadania, które na Ciebie czekają

  • Instalacja i montaż pomp ciepła
  • Wsparcie techniczne dla Klientów, podwykonawców firmy
  • Współpraca z działem technicznym firmy
  • Wykonywanie prac serwisowych, naprawczych

Benefity z pracy w SOLEOS

Co możemy Ci zaoferować?

  • Warunki współpracy

    • Liczne szkolenia techniczne
    • Stałe wsparcie merytoryczne
    • Praca w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce
  • Twój rozwój

    • Elastyczne godziny pracy
    • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy (w tym samochód służbowy)
    • Pełne wyposażenie oraz sprzęt najwyższej jakości
  • W codziennej pracy

    • Możliwość rozpoczęcia „pracy od zaraz”
    • Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę
    • Elastyczne warunki zatrudnienia (UOP, UZ, B2B)

Formularz