Nabór do trzeciej edycji programu Mój Prąd rusza 1 lipca 2021

Start naboru do tegorocznej edycji programu Mój Prąd zaplanowano na 1 lipca 2020 – poinformował o tym Paweł Mirowski, wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Niedługo podane zostaną szczegóły oraz budżet projektu. Nabór będzie trwał do końca roku, jednak należy pamiętać, że może on zostać zamknięty wcześniej w przypadku wyczerpania się środków, dlatego nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku.

Wiemy już, że w tym roku zostaną wprowadzone zmiany i wsparciem mogą zostać objęte również punkty ładowania (ładowarki) do samochodów elektrycznych, inteligentne systemy zarządzania energią w domu oraz magazynu ciepła/chłodu.

Program Mój Prąd obejmie inwestycje, które:

-wytwarzają i zużywają energię elektryczną z mikroinstalacji fotowoltaicznych na własne potrzeby,
-posiadają przedział mocy 2-10 kW,
-instalacje fotowoltaiczne podłączone do sieci OSD
-instalacje PV i/lub dodatkowe elementy służące autokonsumpcji wytworzonej energii elektrycznej,
-inwestycje osób fizycznych, którzy założyli je w celu wykorzystania prądu na własne potrzeby,
-zostały ukończone między 01.02.2021-31.12.2023r.

Program Mój Prąd może znacząco obniżyć koszty Twojej inwestycji dlatego warto sprawdzić, czy i Ty możesz skorzystać z dotacji. Zgłoś się do naszego konsultanta i już dziś zaplanuj swoją inwestycję fotowoltaiczną z SOLEOS.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.