O nas

oferujemy

1.
Projekty techniczne oraz wnioski o dotacje

Wykonujemy projekty instalacji PV oraz pozyskujemy dotacje dla naszych Klientów

2.
Dystrybucje i montaż systemów PV

Jesteśmy importerem urządzeń z zakresu fotowoltaiki oraz wykonujemy kompleksowe instalacje systemów

3.
Dokumentacje powykonawcze i zgłoszenia w ZE

Wykonujemy dokumentacje powykonawcze oraz zgłoszenia instalacji PV w Zakładzie Energetycznym

Opinie Klientów

Kilka słów o nas

Firma SOLEOS dostarcza kompletne systemy zasilania w energię elektryczną i cieplną ze źródeł odnawialnych – słońca i wiatru.

Nasza firma działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2007r. Jesteśmy jedną z najstarszych firm w Polsce zajmującą się dystrybucją, projektowaniem i montażem systemów fotowoltaicznych w tym także systemów hybrydowych z małymi elektrowniami wiatrowymi. Jesteśmy bezpośrednim importerem większości urządzeń dostępnych w ofercie jak również partnerem serwisowym takich marek jak: Sharp, Fronius, SMA, VictronEnergy.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne jak również instytucje publiczne, koncerny energetyczne oraz jednostki naukowo-badawcze. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych systemów zasilania w energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca i wiatru. Oferujemy także profesjonalny montaż tych urządzeń oraz pełne doradztwo w zakresie ich doboru i eksploatacji. Wykonujemy również elektryczne projekty wykonawcze instalacji PV. Od 2015r. prowadzimy także szkolenia dla Ośrodków Szkoleniowych akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego na certyfikowanego instalatora OZE z zakresu fotowoltaiki.

Misją firmy SOLEOS jest promowanie nowoczesnych źródeł pozyskiwania energii elektrycznej z otaczającego nas środowiska.

Naszym celem – maksymalne zadowolenie Klienta z doboru odpowiednich rozwiązań, które ograniczą koszty eksploatacji obiektów przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego.

Przez ostatnie lata konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego dystrybutora baterii słonecznych i małych turbin wiatrowych w kraju. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment modułów fotowoltaicznych, małych elektrowni wiatrowych, akumulatorów, inwerterów i innych. Obecnie mamy w stałej ofercie ok. 1500 produktów kilkudziesięciu największych, światowych producentów.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów. Wszystkie urządzenia z naszej oferty posiadają gwarancję producenta oraz autoryzowany serwis na terenie kraju lub UE. Na bieżąco aktualizujemy stronę “pomoc”, na której każdy zainteresowany Klient znajdzie szereg fachowych porad ułatwiających dobór i skompletowanie odpowiedniego sprzętu do własnych potrzeb.

Mając nadzieję na długoletnią i owocną współpracę, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dziękujemy za zaufanie!