SOLEOS

Zasilamy energią z natury od ponad 14 lat

Kim jesteśmy?

Poznaj SOLEOS

Nasza wizja

Od początku działalności promujemy i wdrażamy rozwiązania zasilane energią z natury (słońca, wiatru, ziemi), troszcząc się przy tym o środowisko i przyszłość kolejnych pokoleń.

Odkryj nasze najmocniejsze strony

Nasze filary

Własne ekipy instalatorskie

Jako jedni z nielicznych posiadamy ekipy monterskie, z najwyższym poziomem uprawnień. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, każdego dnia powstają kolejne instalacje fotowoltaiczne o najwyższej jakości. Za tymi realizacjami stoją już setki zadowolonych klientów oraz ich rekomendacje – SPRAWDŹ JE.

Akademia SOLEOS

Szkolimy inne firmy z wiedzy dotyczącej wykonywania instalacji fotowoltaicznych, przygotowujących do uzyskania certyfikatu UDT. Cyklicznie edukujemy, z wiedzy teoretycznej i praktycznej, wszystkich pracowników – dla naszego Zespołu jakość jest najważniejsza. Tę misję przekazujemy również przyszłym instalatorom, ale przede wszystkim przekładamy ją podczas wykonywania kolejnych instalacji fotowoltaicznych.

Dział wsparcia klienta

Każda realizowana przez nas instalacja jest projektowana indywidualnie przez nasz Zespół, tak aby gwarantowała najwyższą efektywność użytkowania przez lata. Nad jej powstaniem czuwa szereg osób – doradcy techniczni i finansowi, projektanci instalacji, analitycy energetyczni oraz dział wsparcia Klienta. Każda przedstawiona przez nas oferta, a w efekcie zrealizowana instalacja, jest efektem synergii wiedzy i pracy tych  ludzi!

Instalujemy – RATUJEMY!

70% światowego rolnictwa uzależnione jest od tych małych owadów, dlatego aktywnie działamy w kwestiach ich ochrony – część zysków z każdej instalacji przekazujemy na budowę nowych domów dla pszczelich rodzin. Pod naszą opieką jest już 700 pszczelich rodzin z kaszubskich pasiek.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.