AKADEMIA SOLEOS z akredytacją Urzędu Dozoru Technicznego

AKADEMIA SOLEOS – szkolenia dla instalatorów fotowoltaiki uprawniające do przystąpienia do egzaminu UDT

Dzięki przyznanej akredytacji, osoby biorące udział w naszych szkoleniach, będą mogły przystąpić do egzaminu UDT na instalatora. To bardzo dobra wiadomość nie tylko dla tych, którzy planują poszerzenie swoich kompetencji, ale także dla naszych Klientów. To potwierdzenie naszej gwarancji jakości dla wykonywanych przez nas systemów fotowoltaicznych. Stale rozwijamy kompetencje nie tylko pracowników zewnętrznych, ale przede wszystkim bazujemy na najwyższym poziomie wiedzy i jakości pracy reprezentowanych przez własne ekipy instalatorskie SOLEOS. To właśnie one każdego dnia pracują nad montażami dla naszych Klientów.

 

AKADEMIA SOLEOS – szkolenia dla instalatorów fotowoltaiki

AKADEMIA SOLEOS to szkolenia dla instalatorów fotowoltaiki, które uprawniają do zdobycia certyfikatu wydawanego przez UDT. Uczestnikom naszych szkoleń przekazujemy niezbędną wiedzę, a ta płynie wprost od praktyków z ponad 17 letnim doświadczeniem. Naszym głównym atutem jest właśnie aspekt praktyczny i wieloletnia znajomość branży, którą przekazujemy osobom chcącym zdobyć lub podnieść swoje kompetencje. Duży popyt na rynku pracy dla instalatorów sprawia, że osoba podejmująca naukę na kursie szkoleniowym może liczyć na szybkie zatrudnienie także jako początkujący, by kolejno rozwijać się pod okiem specjalistów.

 

Szkolenia w ramach AKADEMII SOLEOS – dla kogo?

Zarówno dla osób, które są gotowe rozpocząć nową przygodę zawodową, ale również dla doświadczonych specjalistów odnawiających swoje uprawnienia. Udział w AKADEMII SOLEOS to gwarancja uzyskania odpowiednich kompetencji, niezbędnych do podjęcia pracy w zawodzie instalatora fotowoltaiki.

 

Jesteś zainteresowany?  Nie czekaj, aż ktoś Cię wyprzedzi – zapisz się już dziś! Skontaktuj się z nami – wyślij do nas wiadomość na adres: info@soleos.pl

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.