Zyskaj kontrolę nad energią swojej firmy

Magazyny energii – niezbędne wsparcie dla stabilności i efektywności w biznesie.

Co dla Ciebie mamy?

Zyskaj już na starcie!

 • Seria
  KSTAR BluE

  Rozwiązanie do magazynowania energii serii KSTAR BluE to optymalny wybór do zastosowań PV+ESS w budynkach mieszkalnych. Moc prądu przemiennego wynosi 3 fazy 10 kW. Pojemność magazynowania energii można skonfigurować jako 10,2/20,4/30,6/40,8 kWh. Modułowa konstrukcja. System magazynowania energii można rozszerzyć o wiele jednostek o mocy 5,12 kWh.

 • Seria
  BC100DE

  Rozwiązanie KSTAR (KAC50DP-BC100DE) do zastosowań przemysłowych zostało zaprojektowane z myślą o małych i średnich firmach. KSTAR (KAC50DP-BC100DE) to szafa bateryjna o pojemności 102,4 kWh, przygotowana do montażu na zewnątrz budynków. Posiada wbudowany falownik hybrydowy o mocy 50 kWp. Istnieje możliwość połączenia do 20 szaf w jeden system.

 • Seria
  GSE 30 ~ 630 kW

  To scentralizowany trójfazowy dwukierunkowy konwerter magazynujący energię, specjalnie zaprojektowany dla wielkoskalowych systemów magazynowania energii. W razie potrzeby po stronie wyjściowej PCS można zintegrować izolowany transformator. Charakteryzuje się wysoką niezawodnością, wysoką wydajnością i niskim kosztem.

Magazyny energii elektrycznej

Do czego możesz je wykorzystać?

 

 • ZWIĘKSZENIE AUTOKONSUMPCJI

  Pozwala na efektywne wykorzystanie energii wytworzonej przez instalację fotowoltaiczną, zmniejszając pobór energii z sieci.

 • ZASILANIE GWARANTOWANE

  Magazyny energii mogą zapewnić nieprzerwany dostęp do energii elektrycznej w przypadku awarii sieci, co zwiększa niezawodność energetyczną.

   

 • REDUKCJA KOSZTÓW ENERGII

  Minimalizacja kosztów związanych z wykorzystaniem energii w okresach największej ceny, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.

Masz pytania?

Zapytaj eksperta – zamów konsultację

Zamów konsultację z naszymi specjalistami – doradzimy w kwestii doboru instalacji, możliwości finansowania lub atrakcyjnej, indywidualnej oferty na instalację fotowoltaiczną.

Zamów darmową konsultację

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.