Projektant PV | Projektant Instalacji Fotowoltaicznych | Praca dla projektanta

Projektant PV

Szczegóły oferty

Co możemy Ci zaoferować

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne/elektrotechniczne
  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych – min. rok
  • Znasz programy AutoCAD, PV*SOL
  • Interesuje Cię branża fotowoltaiczna
  • Jesteś samodzielny/a, kreatywny/a
  • Jesteś dokładny/a, sumienny/a
  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1kV –  mile widziane
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B – mile widziane

Zadania, które na Ciebie czekają

  • Przygotowywanie wizualizacji w PV*SOL
  • Wyliczanie wielkości instalacji i planowanie rozmieszczenia paneli
  • Sprawdzanie poprawności projektów
  • Tworzenie schematów elektrycznych
  • Bliska współpraca z działem zamówień i działem handlowym

Benefity z pracy w SOLEOS

Co możemy Ci zaoferować?

  • Warunki współpracy

    • Liczne szkolenia techniczne
    • Stałe wsparcie merytoryczne
    • Praca w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce
  • Twój rozwój

    • Elastyczne godziny pracy
    • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
    • Możliwość pracy zdalnej
  • W codziennej pracy

    • Możliwość rozpoczęcia „pracy od zaraz”
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

Formularz